אם אתה בעל חנות אופטיקה, אתה וודאי יודע עד כמה התחרות בתחום איננה קלה ומצריכה שימוש בפתרונות יצירתיים כדי לעמוד בה בגבורה. ניהול נכון של החנות ושימוש בכלים מתקדמים ויעילים העוזרים במתן שירות מקצועי ושיפור תהליכי העבודה, מהווים פתרון חשוב לכל חנות אופטיקה ועוזרים להתמודד עם התחרות הרבה בתחום. תוכנת ניהול חנות אופטיקה משלבת, במסגרתה, מודולים שונים, הנדרשים לכל אופטיקאי ומאפשרים חיסכון בהוצאות והגדלת הרווחים.

 

תוכנת אופטיקה בהתאמה מלאה לתחוםניהול חנות אופטיקה

תוכנת האופטיקה מותאמת לניהול חנות אופטיקה, בין אם זו חנות קטנה או גדולה.

התוכנה מהווה חלק בלתי נפרד מהתנהלות תקינה ומקצועית יותר ומציעה פתרונות ברמה גבוהה.

הנה כמה מהכלים הבולטים בתוכנה:

• ניהול כרטסת לקוחות.
• רישום בדיקות אופטיקה.
• רישום הזמנות לקוח.
• שליחת הזמנת לקוח אל הספק ישירות דרך התוכנה באמצעות האינטרנט.
• הפקת דוחות שיווקיים באמצעות התוכנה.
• ניהול תורים, זימון תורים אינטרנטי ותזכור תורים.
• קישוריות למכשירי בדיקה.
• קליטת מחירונים של ספקי עדשות, עדשות מגע ובעתיד הקרוב גם מסגרות,וכל זאת בלחיצת כפתור מתוך התוכנה.

מענה נקודתי לכל צורך וצורך

תוכנת ניהול חנות אופטיקה משלבת פתרונות ניהול בהתאמה מלאה לחנות, כמענה לצרכיה השונים של החנות. נקודת המוצא ובסיס העבודה של כל חנות אופטיקה היא רשימת הלקוחות ושימוש מושכל בה. בעזרת תוכנה זו ניתן לתעד את פרטי הלקוח שברשימה באופן ממוחשב, החל מפרטים אישיים, כמו מספר טלפון, כתובת דואר, גיל, ועד כאלה הקשורים לרכישה ולעסקה כולה. לצד כל זה, ניתן גם לתעד את פרטי הבדיקה ולציין את כל המידע הרלוונטי לה. תיעוד הפרטים החשובים מאפשר הפקת דוחות שיווקיים בהמשך, ובהתאם לחתכים שונים, כמו גיל, עיר מגורים, נתוני בדיקה, קנייה ועוד.

פתרון שיווקי וניהולי ברמה גבוהה

אפשרות הפקת דוחות שונים בעזרתה של תוכנת ניהול זו מהווה כלי שיווקי וניהולי ברמה גבוהה. לאחר הפקת הדוח ניתן לייצאו לתוכנה חיצונית, כמו אקסל, ולשלב אותו במסמך המיועד ללקוח. את המסמך ניתן לשלוח בדואר אלקטרוני או באמצעי אחר. באמצעות הדוחות ניתן לנהל גם מועדון לקוחות וכמובן לדוור ישירות לכל אחד ואחד מהם.
בתחום הארגוני ניתן לנהל יומן תורים באופן פשוט, קל ונוח אשר מונע כפילויות של תורים מצד אחד, ועוזר לארגן ולנצל את זמנו של האופטומטריסט מצד שני. יומן התורים זמין גם ללקוחות עצמם, באמצעות אתר האינטרנט של החנות, ובכך יכולים הלקוחות להזמין את התור גם בשעות בהן החנות איננה פעילה.

פיתוחים טכנולוגיים מתקדמים

תוכנת ניהול חנות אופטיקה מציעה ממשק מיוחד לקליטת נתוני בדיקות הראייה ישירות ממכשירי הבדיקה אל כרטיס הלקוח בעזרת התוכנותForopter, LensMeter וAutorefractometer-. החיבור,שנעשה באמצעות כבל, מפשט את תהליך העבודה ומפנה זמן לדברים החשובים באמת.לצד כל זה, מציעה התוכנה גם אפשרות לקלוט את מחירוני העדשות בהתאם להזמנתו של הלקוח ועל סמך מרשם ועדיפויות שונות, ובכך לקצר את תהליכי העבודה באופן משמעותי אשר ייחודי לתוכנה זו. את כל זאת ניתן לבצע בלחיצת כפתור אחת וישירות אל מול הספק (במקום שליחת ההזמנה אליו באמצעות הפקס, או טלפון וכדומה). ניהול הזמן באופן זה עוזר לחסוך בהוצאות השונות באופן משמעותי. כך ניתן להתפנות באופן מלא אל הלקוח עצמו ולספק לו את השירות הטוב ביותר.

לסיכום

תוכנת אופטיקה של ר.ר מערכות וטכנולוגיות, מותאמת לצרכיה של חנויות אופטיקה בסדרי גודל שונים, מהווה כלי חשוב ויעיל מאד בהתנהלותה של החנות ובהתמודדותה עם התחרות הרבה בתחום האופטיקה.
אם אתה מעוניין ליהנות מיתרונות רבים אלה, פנה אלינו עוד היום לקבלת פרטים נוספים ולצורך הדגמת התוכנה.
מאת: