תוכנת ניהול מכונים אודיולוגיים מציעה לך פתרונות מקצועיים לניהול המכון, לתיעוד בדיקות שמיעה, להגדלת רווחיות המכון ולהפחתת הוצאות, כל הכלים שיעזרו לך ולמכון שלך להתנהל חכם ונכון יותר.

לתוכנת ניהול מכונים אודיולוגיים יתרונות רבים ההופכים אותה ליעילה:

 • חסכון בזמן הקלדת נתוני הבדיקה
 • אפשרות שמירת תוצאות הבדיקה כולל גרפים בפורמט word
 • יכולת לקליטת נתונים ממכשירי בדיקה
 • דיווח למשרד הבריאות
 • קליטת נתונים מאודיומטר
 • השוואת אודיוגרמות בתצורה של בדיקה לצד בדיקה

הכלים הבולטים בתוכנה:

 • רישום נתוני מכשירי השמיעה ואיתורם לפי מטופל או מספר מכשיר
 • תצוגה גרפית של תוצאות הטימפנומטר
 • הפקת דוחות ייעודיים לניהול אדמיניסטרטיבי של חדרי ניתוח באופן מהיר וקל
 • רישום אנמנזה, תוצאות הבדיקה וההמלצות
 • הדפסת תוצאות הבדיקה, כולל גרפים

חבילת יישומים בסיסית:

תוספות אופציונאליות המשלימות את המערכת: 

 

ניהול תוריםמערכת זימון וניהול תורים

תוכנת ניהול מכון אודיולוגי זו מאפשרת לנהל את התורים, בהתאם לזמני העבודה של הבודקים ולייעל את תהליך העבודה באופן משמעותי. בעזרת התוכנה יכול צוות המכון לנהל מספר יומנים בו זמנית וכן גם לנהל את כל המידע הרלוונטי למכון, כמו מכשירי השמיעה שבו, המרפאות שמולן הוא עובד, העובדים במקום ועוד.

תיק רפואי ממוחשבניהול תיק רפואי ממוחשב

תוכנה לניהול מכוני שמיעה מאפשרת לרכז באמצעים ממוחשבים מתקדמים את כל הפרטים וההיסטוריה הרפואית הקשורים למטופל. התוכנה מאפשרת לשמור בארכיון דיגיטלי מסודר, את המידע הנ"ל ומציעה גישה קלה ונוחה אליו. רישום הנתונים השונים, המפורטים בתיק, נעשה באמצעות מספר סיריאלי, המוטבע על גבי מכשיר השמיעה עצמו, ומאפשר מעקב שוטף.

חיבור למכשירי בדיקהתיעוד בדיקות שמיעה

מערכת זו, המותאמת באופן נקודתי לצורכיהם של מכוני שמיעה שונים, עוזרת בתיעודה של בדיקת השמיעה, ברישום תוצאותיה ובפירוט המלצות לגבי המשך הטיפול. המערכת מציעה תצוגה קלה ופשוטה להבנה, וכן גם מאפשרת להפיק דוחות ושמירתם בפורמטים שונים. המערכת כוללת מחשבון מיוחד המחשב באופן אוטומטי את מספר המילים שזוהו ובכך מסייע בביצוע האבחון.

גורמים מבטחיםהעברת תשובות והתחשבנויות מול גורמים מבטחים

בעזרת תוכנה לניהול מכון אודיולוגי ניתן להעביר תשובות, תוצאות בדיקות והתחשבנויות חודשיות אל גורמים שונים כמו קופות חולים, חברות ביטוח ועוד, וכל זאת לצד אבטחה ברמה גבוהה.

הצעות מחיר והזמנותהצעות מחיר והזמנות

בעזרת התוכנה ניתן להפיק הצעות מחיר והזמנות ללקוח, וכן גם חשבוניות וקבלות שונות. ניתן באמצעותה להפוך את הצעת המחיר לתעודת משלוח ולעקוב אחר מכשירים שונים, שניתנו ללקוח לצורך ניסיון.

תזכורות תוריםתזכור תורים ועדכוני מידע (SMS)

תוכנת ניהול מכוני שמיעה זו מאפשרת שליחת תזכורות ישירות אל המטופלים באמצעות הודעת SMS, ובשילוב עם ממשקים שונים, כמו פון-פלוס, יוניסל ועוד. בדרך זו יכול המכון לחסוך בכוח אדם, לייעל את תהליך העבודה, ובמקביל גם לחסוך בלא מעט כסף.

תוכנת ניהול מכונים אודיולוגיים זו, מותאמת באופן נקודתי למכוני השמיעה השונים בארץ ומאפשרת לכל מכון ומכון, קטן או גדול, ליהנות מפתרונות ברמה גבוהה, לצד טכנולוגיות חדשניות ביותר. הכלים המוצעים על ידי תוכנה זו הינם כלים ידידותיים ופשוטים מאד, המאפשרים ניהול מרפאה נכון וביצוע עבודה שוטפת, תוך מעקב אחר התנהלותו של המכון והתנהלות עובדיו.

כדי שתוכל לחסוך בכסף ולייעל באופן משמעותי את תהליך העבודה שלך במכון, פנה אלינו עוד היום לפגישת הדגמת התוכנה.
מאת: