תוכנת ניהול מרפאות עיניים מאפשרת לך ליהנות ממגוון של כלים, המסייעים לך בהתנהלותה של המרפאה ובייעול תהליכי העבודה השונים. הכלים שונים במערכת, מותאמים באופן ייחודי לצרכיה של מרפאת עיניים ומציעים מענה לכל צורכי המרפאה.

יתרונות התוכנה:

• חסכון בזמן הקלדת נתוני הבדיקה

• קיצור שהות המטופל אצל האחות והרופא

• תפעול וניהול מרפאת עיניים, המשלב ניהול אדמיניסטרטיבי הנדרש למרפאה,

  לניהול תיק רפואי עם היבט מקצועי אופטומולוגי

• אפשרות להפקת דוחות ניהול ושליטה ייעודיים

הכלים הנבחרים והבולטים במערכת:

• שילוב טפסים מובנים המותאמים בצורה מושלמת לצרכי הרופא

• יכולת מילוי טפסים ייעודיים בצורה קלה ופשוטה המכילים, בין היתר,

   את נתוני הבדיקה והמרשמים של המטופל

• קישוריות למכשירי בדיקה וקליטת הנתונים ישירות לתוכנה

• אפשרות לאחסון תמונות בתיק המטופל וסריקות מסמכים

חבילת יישומים בסיסית:

תוספות אופציונאליות המשלימות את המערכת: 

ניהול תוריםמערכת משוכללת לזימון וניהול תורים

התוכנה מאפשרת לצוות הרפואי לזמן ולקבוע תורים באופן יעיל, נוח ומהיר יותר. התוכנה כוללת פרמטרים שונים, כמו ביטול ועדכון של סטטוס התור וכן אפשרות להדפסת תורים לרופא בפורמטים שונים. התוכנה ידידותית למשתמש וקלה מאד לתפעול.

תיק רפואי ממוחשבניהול תיק רפואי וארכיון רפואי ממוחשב

תוכנת MEDSOFT PRO EYES מאפשרת לנהל את תיקו הרפואי של המטופל באמצעות מערכת ממוחשבת אחת המשמשת, בין היתר, כארכיון רפואי. באמצעות התוכנה ניתן להצליב מידע ולהשתמש במידע נוסף, המגיע ממקורות שונים, כמו רופאים מפנים, מכונים למיניהם, אופטימטריסטים ועוד. כמו כן, התוכנה מסייעת בתיעודו של המידע הרפואי, לרבות פרטי המטופל, ההיסטוריה הרפואית שלו, מרשמים, פניות וגם בדיקות עיניים עתידיות.

טפסים ייעודיים במערכתטפסים ייעודיים מובנים במערכת

המערכת מציעה למשתמשי הקצה מבחר של טפסים ייעודיים, המאפשרים הן לרופא העיניים, הן לאחיות המרפאה והן לצוות הנוסף שבמקום, לתיעוד בדיקות ומידע רפואי שונה, תוך התייחסות לתלונות וממצאי העבר.

דוחות ניהולייםדוחות ניהוליים וייעודיים לתחום רפואת העיניים

מערכת ניהול מרפאות עיניים מעמידה לרשות המרפאה מבחר של דוחות, המשמשים ככלי ניהולי מצוין, המספק תמונה כללית על המרפאה כולה, על מידת רווחיותה ועל האופן שבו היא מממשת את מטרותיה. הדוחות מאפשרים לקבל מידע עדכני לגבי המלאי שבמרפאה, לגבי הצוות הרפואי, לגבי בדיקות שבוצעו ועוד.

זימון תורים מקווןתזכורות תורים ועדכוני מידע (SMS)

המטופלים במרפאה נהנים מקבלת תזכורת, באמצעות SMS ישירות למכשיר הטלפון הנייד שלהם, תזכורת בדבר תור עתידי ומידע רלוונטי נוסף. באמצעות מערכת זו יכולתה של המרפאה לבנות יומן עדכני גדלה והוצאות המרפאה קטנות בשל חיסכון בכוח אדם ועלויות התקשורת.

שיפור יעילות ותפקוד המרפאה

תוכנה מעניקה לכם הזדמנות לשפר ולייעל באופן משמעותי את התנהלותה של מרפאת העיניים, בין אם מדובר במרפאה גדולה מאד או מרפאה קטנה, ובמקביל גם לחסוך בהוצאותיה השונות וסופו של דבר להביא לרווחיות גבוהה יותר. הכלים המוצעים במסגרת התוכנה קלים, פשוטים לשימוש ומותאמים באופן מלא לצרכיה המיוחדים של המרפאה ולדרישותיו השונות של הצוות הרפואי.

ניהול מרפאה באמצעות תוכנת ניהול מרפאות עיניים MEDSOFT PRO EYES תקל על עבודתכם, תייעל אותה ותסייע לכם בחיסכון משמעותי בהוצאות המרפאה.

נשמע לך מעניין? אתה מוזמן לפנות אלינו עוד היום, לצורך הדגמה וקבלת הצעת מחיר.
מאת: