ניהול מרכזי דימות באמצעות תוכנת Medsoft pro RIS לצורך מענה מקצועי, חכם ונכון יותר

מכוני ההדמיה השונים בארץ ובעולם נדרשים להתמודד עם מספר מערכות שונות, הפועלות לעיתים במקביל, ומצריכות ידע רב ויכולת מקצועית ברמה גבוהה. מערכת לניהול מרכזי הדמייה כוללת מגוון של כלים ופיתוחים טכנולוגיים שונים, ומהווה פתרון אחד מושלם לשיפור וייעול תהליכי העבודה. הכלים המוצעים במערכת עומדים בסטנדרטים בינלאומיים מחמירים ביותר ועל כן מאפשרים ליהנות מפתרון נקודתי מתאים לכל מטופל.

Medsoft pro RIS – פתרון בהתאמה מלאה ומענה לצרכים שונים

תוכנת ניהול מכון רדיולוגי הינה תוכנה ידידותית למשתמש, המשלבת במסגרתה טכנולוגיה מתקדמת במיוחד, בשימוש עם Dictaphone וכלים טכנולוגיים נוספים. המערכת, המותאמת באופן מושלם לסביבה ללא נייר ומתממשקת באופן מלא עם מערכות נוספות התומכות בה. המערכת מסייעת בתהליכי התגמול וההתחשבנות מול הצוותים הרפואיים שבמרכז, ומספקת במקביל פענוח מונחה, תוך צפייה בו זמנית בתמונה המגיעה ישירות מה –pacs אל שולחן העבודה.

mammograph

ניהול מרכזי ממוגרפיה 

מערכת ניהול מרכזי דימות זו מספקת את הפתרון הנדרש לכל מכון ממוגרפיה, תוך הקפדה מלאה
על ההנחיות הרלוונטיות, הנדרשות לביצוע העבודה באופן תקין. המערכת מציעה ממשק משתמש
ידידותי ונוח לתפעול, המסייע בביצוע העבודה בצורה מהירה ויעילה יותר.

ris

ניהול מכון רנטגן

מערכת זו מהווה פתרון מושלם לצורך ניהול מכון רנטגן דיגיטלי ומסייעת בהתנהלותו בצורה
חכמה יותר, החל משלב קבלת המטופל ועד ההתחשבנות מול גורמים שונים, כמו חברות הביטוח
או קופות החולים.

ris

ניהול מכוני הדמיה דנטליים

מערכת ייחודית ובלעדית לר.ר מערכות הנותנת מענה לתיאום בין רופא השיניים למכון ההדמיה
הדנטלי. באמצעות המערכת ניתן לתזמן פעולות שונות במכון ולהפיק תוצרי צילומים הנדרשים
לצורך האבחון בתיאום מלא עם מרפאת השיניים.

 

יתרונות ייחודיים למערכת לניהול מרכזי דימות

• פענוח מונחה pacs

• תמיכה בקידודים בינלאומיים ICD9-10, LONIC,ACR ,SNOMED ועוד

• הפצת דוחות הפענוח לקופות החולים השונות (כללית, מכבי, לאומית, מאוחדת), תוך שמירה על אבטחת מידע (הן שליחה לכספות והן שליחה ב – WEB)

• יכולת יצירת דוחות ברבדים שונים, בהתאם לצרכיו ודרישותיו המיוחדות של הלקוח

• יכולת חתימה אלקטרונית (דיגיטלית) על טפסי תשובה

תהליך עבודה פשוט, נוח ויעיל

מערכת ניהול מרכזי דימות מציעה למשתמש סביבת עבודה מתקדמת במיוחד, ובמקביל כלים פשוטים וקלים לשימוש. המערכת מאפשרת לבצע את תהליך העבודה עצמו באופן פשוט, נוח ויעיל יותר, והיא מותאמת באופן מלא לבעלי התפקיד השונים, כמו: הטכנאים, הרופאים, המפענחים ומקלידי התשובות. מערכת זו מסייעת בזימון תורים וניהולם ובבניית רשומות רפואיות הקשורות למטופלים. היא מציעה מבחר של כלים המאפשרים עבודה מול גורמים שונים ועושה זאת תוך שילוב של פתרונות אבטחה ברמה גבוהה – והכל תחת קורת גג אחת!

שילוב בין איכות למקצועיות

המערכת פועלת בהתאם לסטנדרטים בינלאומיים מחמירים ומאפשרת פענוח מדויק בין כל הגורמים הרלוונטיים לכך, כמו קופות החולים או חברות הביטוח השונות. בנוסף, היא מציעה מבחר של דוחות שונים, הנדרשים הן לרופא המפענח והן לטכנאי עצמו. באמצעות מערכת ה – pacs ניתן להעביר את הדוחות ישירות אל תיקו של המטופל ולשלוף אותם בעת הצורך.

פתרונות טכנולוגיים המשלבים חידושים רבים

מערכת ה – Medsoft pro RIS מסוגלת לעבוד מול מנגנונים שונים המקובלים כיום בעולם הרפואי כמו ,XML,DICOM ו – HL7. בנוסף, היא מספקת כלים ניהוליים פשוטים ונוחים, ועל כן גם מאפשרת חיסכון משמעותי בהוצאות המרכז הרפואי ובהגדלת יעילותו ורווחיותו.

כדי שגם אתה תוכל ליהנות מקדמה טכנולוגית זו ומכלים מתקדמים, שייעלו את התנהלותך וישפרו באופן משמעותי את ביצועיו של המרכז הרפואי שלך, אתה מוזמן לפנות אלינו עוד היום לצורך תיאום פגישה.

 

 
מאת: