תוכנת אופטיקה

תוכנת אופטיקה קלה ונוחה לתפעול, המאפשרת לרכז את כל הפעולות השונות וליהנות מתוצאות ברמה גבוהה. תוכנת האופטיקה Optic Soft מותאמת למכונים אופטומטרים, לחנויות אופטיקה בודדות או לרשת חנויות, ומאפשרת ניהול נכון וחכם יותר.

כל זאת מתאפשר באמצעות מערכת ייעודית המשלבת פעולות מותאמות לאופטומטריסט:

• ניהול כרטסת לקוחות
• רישום בדיקות אופטיקה
• רישום הזמנות לקוח
• ניהול הזמנת לקוח אל הספק ישירות דרך התוכנה ובאמצעות האינטרנט

תוכנה לניהול חנות אופטיקה מעניקה לכם מגוון רחב של יתרונות, הנה כמה מהבולטים שבהם:

  • איתור לקוח במהירות רבה על פי שדות מזהים או על סמך נתוני בדיקה
  • איתור מהיר של הפריטים השונים, אותם רכש הלקוח על מנת להזמין חלק חלופי
  • ביצוע הזמנות אינטרנטיות המאפשר מעקב שוטף אחר ההזמנה וחיסכון בזמן

חבילת יישומים בסיסית:

תוספות אופציונאליות המשלימות את התוכנה ומהוות כלי עזר ניהוליים:

תיק רפואי ממוחשבכרטסת לקוחות ממוחשבת

תוכנת אופטיקה המאפשרת לנהל את כרטיס הלקוח באופן ממוחשב, להימנע מטעויות ולסייע ללקוח עצמו במציאת הפתרון המתאים והנכון לו ביותר. שיטת עבודה זו מאפשרת תיעוד בדיקות אופטיקה,מאפשרת חיסכון בניירת, באמצעי תיוק ובמקום אחסון. כמו כן התוכנה מאפשרת מעקב יעיל אחר חובותיו של הלקוח ונותנת פתרון לניהול מספר לקוחות בעלי שיוך משפחתי.

בדיקת ראייהבדיקות ראיה

באמצעות התוכנה ניתן לתעד את בדיקות הראייה שבוצעו ולהשוותם לנתוני בדיקות קודמות. המערכת מאפשרת לקבל את נתוני הבדיקה באופן מהיר, תוך התחברות ישירות למכשיר בדיקת הראייה. קליטת הפלט ישירות לתוכנה מונע טעויות אנוש ומבטיח את תיעוד הבדיקות במערכת.

חיבור למכשירי בדיקהחיבור למכשירי בדיקה

תוכנה לאופטימטריסט המייעלת את עבודתו באמצעות ממשק למגוון מכשירי בדיקה הרלוונטיים לתפקוד יומיומי של האופטימטריסט, כמו:Autorefractometer, foropter ו – lens meter.התוכנהחוסכת בזמןבאופן משמעותי, מבטלת את הצורך בהקלדה ידנית של תוצאות הבדיקה ומשלבת יכולות דיוק מתקדמות בהעברת הנתונים.

הצעות מחיר והזמנותשליחת הזמנות לספקים באמצעות האינטרנט

שליחת ההזמנות בדרך זו מאפשרת לחסוך בהוצאות התקשורת ומונעת טעויות ברישום אשר נפוצות בעת הזמנה ידנית. במקביל, מתקצר משמעותית זמן ההמתנה לקבלת המוצר מהספק ומתאפשר מעקב שוטף אחר מלאי הספק. כמו כן לתוכנה אפשרות ייחודית לתמחור ההזמנה על סך מרכיביה ואפשרות להשוות מחירים.

ניהול תוריםניהול תורים

התוכנה מציעה כלי יעיל לניהול תורים ולניהול מספר יומנים בו זמנית. ניהול נכון של התורים והיומנים מביא ליעילות מקסימלית בתכנון זמן העבודה.

מערכת כספים ומלאימערכת כספים ומלאי

ניתן לשלב מערכת לניהול כספים וגביה, הכוללת פתרונות תשלום שונים ביניהם פתרונות לסליקת כרטיסי אשראי והבטחת המחאות. שילוב של מערכת כספים זו מאפשרת ניצול מקסימאלי של הכלים המוצעים על ידי התוכנה וגם התנהלות כלכלית חכמה יותר.

תזכורות תוריםמערכת תזכורות תורים

בעזרת המערכת ניתן ליידע באופן אוטומטי את המטופלים באשר למוצר שהזמינו או לבדיקה שנקבעה מראש. התזכורת נשלחת ישירות אל מכשיר הטלפון הנייד של הלקוחות, באמצעות הודעת SMS.

פתרונות שיווקיים שונים להגדלת המכירות ומזעור ההוצאות

אחד מיתרונותיה המשמעותיים של תוכנת האופטיקה היא האפשרות לייעל ולקצר משמעותית את תהליך העבודה ובכך לחסוך סכומי כסף גבוהים וגם בצורך של כוח אדם נוסף. התוכנה עוזרת לתעד מידע חשוב ושימושי, הנדרש במסגרת ההתנהלות מול הלקוח והספקים מהווים גורם מכריע בהגדלת הרווחים. יעילות התוכנה מפנה לכל הצוות זמן ואנרגיה לפעולות הקשורות בהגדלת המכירות כגון הפקת דוחות לפילוח הלקוחות וניהול מבצעים והנחות באופן יעיל ומוצלח.

תוכנת אופטיקה Optic Softעוזרת לחסוך בכסף, ובמקביל משפרת באופן משמעותי את התנהלותה של החנות או התנהלותו של מכון האופטיקה. אם אתה בעל חנות או מכון מסוג זה, תוכל גם אתה ליהנות מיתרונותיה הרבים.

לפרטים נוספים ולקביעת פגישת הדגמה השאירו פרטים.
מאת: