האם הקופות בעסק שלך נותנות לך את המענה הרצוי? מענה הכולל במסגרתו גם כלים חדשניים שיעזרו לך לנהל את העסק שלך? הגיע הזמן שהעסק שלך יצעד קדימה – באמצעות קופה ממוחשבת תוכל לעמוד בדרישות שלטונות המס וגם לנהל את החשבונות שלך באופן נכון וחכם יותר.

אם יש ברשותך עסק, אתה וודאי יודע עד כמה חשובה ההתנהלות הכספית והנהלת החשבונות הקשורה אליו. הטכנולוגיה המתקדמת מציעה כיום מגוון רחב מאד של כלים – אותם ניתן לשלב בכל עסק וכאלה המאפשרים ליהנות מפתרונות בהתאמה מלאה ומענה יעיל במיוחד. אחד החידושים האחרונים, המוצעים כיום היא הקופה הממוחשבת. באמצעותה תוכל גם לעמוד בדרישות שלטונות המס וגם לנהל את החשבונות שלך בצורה הטובה ביותר.

הקופאית מחלפת כרטיס אשראי דרך קופה ממוחשבת לניהול חשבונות

שילוב בין טכנולוגיה מתקדמת לפתרון ניהולי חכם

הקופה הממוחשבת מותאמת לעסקים באשר הם, משמשת כפתרון ניהולי חכם העומד בכל התקנים הנדרשים. בהתאם להנחיות רשות המסים החדשות, יש לתעד בכל הפקת חשבונית ללקוח את תעודת הזהות של הלקוח או את הח.פ. לצורך הצלבות מידע ברשויות המס הנדרשות בעת קבלת החשבוניות והקבלות. בנוסף, החל מינואר 2011 חלה החובה על דיווח מקוון למס ערך מוסף על כל עסקה שבוצעה על ידי לקוח אשר גבוהה מסכום של 5,000 ₪. דרישות אלו מאלצות את בעלי העסקים לדווח באופן שוטף לרשויות השונות, ובהתאם לפרמטרים שונים. תוכנת קופה רושמת מאפשרת לבצע זאת באמצעות הכלים השונים המשולבים בה ויכולתה להתאים לצרכיו של העסק עצמו. 

יתרונותיה של קופה ממוחשבת

לא בכדי נחשבות קופות רושמות ממוחשבות לפתרון יעיל ההופך לפופולארי מאד לאחרונה. הקופה הממוחשבת מציעה יתרונות רבים ההופכים את תהליך העבודה ובעיקר את העבודה מול הנהלת החשבונות, לפשוטה וקלה יותר: 

• לקופה ממוחשבת ישנו ממשק למערכות הנהלת חשבונות סטנדרטיות (חשבשבת, מנהל, פריורטי, אשבל, SAP ) – הנתונים המתקבלים בתוכנה מועברים ישירות להנהלת החשבונות ללא צורך בהקלדה נוספת (כפקודות יומן). יתרון עצום זה יכול לחסוך בעלויות שרותי הנהלת חשבונות חיצוניים (חיוב מופחת להנהלת חשבונות עקב חיסכון מהותי בעבודה) ובהוצאות העסק.

• באמצעות תוכנה לניהול קופה, תוכל להפיק למעלה מ – 1000 דוחות אפשריים לשליטה וניהול עיסקי ON-LINE ללא תלות במערכת הנהלת חשבונות. 

• לתוכנת הקופה הממוחשבת יכולת איסוף וניהול שעות עבודה לעובדי החנות, ישירות בקופה, ללא עלות נוספת (בהתאם להנחיות החוק החדשות המחייבות רישום שעות לעובד). עובדה זו הופכת את התוכנה לתוכנת ניהול כוח אדם וחוסכת בהוצאות באופן משמעותי. בו זמנית היא מאפשרת ניהול נכון ומעקב צמוד אחר שעות העבודה של העובדים השונים. 

• התוכנה מאפשרת חסכון משמעותי, שכן איננה מצריכה שימוש באמצעי סליקה חיצוני. בדרך זו היא מבטלת את הפעולות הכפולות וחוסכת בעלויות השימוש.

• התוכנה מציעה פתרונות להזנת המחאות, כולל הבטחת המחאות משוב (בשילוב ממשק). התוכנה מעדכנת אוטומטית תזרים מזומנים ומבטיחה את כשירותו של אמצעי התשלום.

• למרות יתרונותיהם הרבים של מרכיבי החומרה (מגירה, קורא ברקוד וכיו"ב), כדאי לנצל את כל התועלות המוצעות במערכת מושלמת אחת אשר תחסוך מהותית בזמן התפעול והעבודה. ניתן להשתמש בתוכנה גם ללא מרכיבי החומרה.

• באמצעות תוכנת קופה ממוחשבת תוכל לנהל ביעילות את העסק שלך ולקבל תמונת מצב עדכנית של תזרים מזומנים ומכך להבין ולגזור משמעויות בצרכי מימון העסק.

• התוכנה מציעה ממשק לעבודה מול מערכת שב"א, דבר אשר חוסך את הצורך במערכת חיצונית נוספת והתשלום עליה.

• בעזרתה של תוכנה זו ניתן לתגמל את העובדים על פי.

תוכנת הקופה הממוחשבת מציעה, כאמור, יתרונות רבים. יכולתה להציע כלי ניהול ומעקב אחר התנהלותו של העסק וביצוע הנהלת חשבונות באופן פשוט, יעיל וחכם מאד, הופכים אותה למענה מצוין עבור כל עסק. שימוש בתוכנה זו, המאושרת על ידי שלטונות המס והרשויות האחרות, יכול להביא לשיפור באופן התנהלותו של העסק וגם לחיסכון בהוצאות. 

כדי שגם אתה תוכל ליהנות מיתרונותיה הרבים של התוכנה, השאר את פרטיך ונציג מטעמנו ייצור עמך קשר בהקדם.
מאת: