יתרונות התוכנה:

• אפשרות להפקת דוחות, גרפים וסטטיסטיקות בתחום זימון התורים וניהול יומנים

• ניהול רשימת ממתינים בצורה קלה, עם אפשרות לשיבוץ עתידי מהיר ונוח

• יכולת לניהול מלא של מרפאות מתחומים שונים כמו פיזיותרפיה, פסיכולוגיה,

  אודיולוגיה, רפואה אלטרנטיבית, טיפולים קוסמטיים ועוד

• אפשרות לשמירת כל המידע הרפואי של המטופל באופן ממוחשב וללא צורך

   בנייר

מערכת ניהול מרפאת מומחים מעמידה לרשותך מגוון
כלים:

• שימוש בפורמטים שונים להדפסת רשימות תורים (לרופאים, מטפלים ועוד)

• אפשרות לשימוש בסדרות טיפול

• קליטת נתוני בדיקה והפקת סיכומים, חוות דעת וייעוץ

• יכולת תיעוד הפניות לבדיקות, תמונות, מסמכים סרוקים וגיליונות אלקטרוניים

 

חבילת יישומים בסיסית:

תוספות אופציונאליות המשלימות את המערכת: 

 מערכת אינטראקטיבית לזימון וניהול תוריםניהול תורים

תוכנת ניהול מרפאת מומחים מציעה כלי ניהול יומנים, זימון וקביעת תורים בהתאם לזמני העבודה של הרופאים או המטפלים. בנוסף, היא מעמידה לרשותו של המשתמש אפשרות לניהול מספר בלתי מוגבל של יומני בדיקות וטיפולים במקביל. המערכת הינה חלק אינטגרלי ממערכת שלמה לניהול המרפאה והיא מספקת פתרונות מלאים המסייעים לתפקודה התקין.

תיק רפואי ממוחשבניהול תיק רפואי ממוחשב

התוכנה מספקת מידע רחב ומושלם לגבי המטופל, המתועד בתיק ממוחשב, ונשמר ישירות בתוך ארכיון מאובטח. תיק זה כולל פרטים דמוגרפיים, פרטים אישיים, פרטי הפניה, גיליון אישי, רגישויות, תורים עתידים, תיעוד תורים קודמים, היסטוריה רפואית ופירוט פעולות כספיות לכל מטופל, כולל יתרות כספים שעליו לשלם. את כל המידע ניתן להדפיס ואף לצרף לו תמונות, אבחונים והכוונה לייעוץ.

דוחות ניהולייםדוחות ניהוליים וייעודיים

התוכנה מספקת פתרונות לניהול המרפאה, תוך התאמה מלאה לצרכי המשתמש. המערכת מכילה מגוון רב של דוחות המכסים כל היבט והיבט במרפאה עצמה, החל מפעילות פקידת הקבלה ויעילותה בעבודה, ועד לדוחות רבים ומגוונים המספקים תמונה רחבה וכוללת ומהווים כלי ניהולי חשוב. המערכת מספקת גם מידע על הכנסות והוצאות, רווחיות המרפאה, דוחות מנהלים, פירוט טיפולים למטופל ודוחות ייעודיים נוספים. ניתן לייצא את הדוחות שהופקו לאקסל, להפיק גרפים ולנתח את הנתונים בצורה פשוטה ונוחה.

גורמים מבטחיםהעברת תשובות והתחשבנויות מול גורמים מבטחים

מערכת זו מעבירה תשובות באופן מאובטח לקופות חולים כללית, מכבי, לאומית ומאוחדת. תשובות אלו מגיעות ישירות לרופאים המפנים ולמרפאות הקופה באמצעות כספת מאובטחת. בנוסף, למערכת ישנה יכולת פשוטה לנהל התחשבנות חודשית מול גורמים מבטחים ובכך להבטיח החזרי כספים מידי חודש מקופות חולים ומחברות הביטוח.

תזכורות תורים

תזכור תורים ועדכוני מידע (SMS)

מערכת ייחודית השולחת תזכורת את המטופלים באמצעות SMS אוטומטי לגבי מועד ופרטי התור, ללא צורך בהתערבות כוח אדם. המערכת יודעת לשמר את המטופל על ידי שליחת SMS ממוקד ולהחזירו למרפאה לטיפול חוזר. המערכת עובדת בשילוב ממשק לחברות (יוניסל, אפקט, פון-פלוס) ועוזרת לחסוך בהוצאות המרפאה, הן על ידי חסכון בעלויות ההתקשרות הטלפוניות והן על ידי חסכון בזמן יקר של כוח אדם.

תוכנת ניהול מרפאת מומחים מספקת לך את המענה המושלם לניהול המרפאה שלך. החל משלב הפנייה הראשונה, יוצמד לך מנהל פרויקט אישי שיעזור לך ליישם באופן מלא את הכלים השונים, המוצעים במערכת ויתאימם לצרכיה של המרפאה עצמה. התוכנה כוללת פיתוחים ייחודיים, המתאימים לתחומי עיסוק שונים ולדרישות מקצועיות מגוונות ומהווה פתרון יעיל במיוחד עבור ניהול מרפאה

נשמע לך מעניין? אתה מוזמן לפנות אלינו עוד היום, לצורך הדגמה וקבלת הצעת מחיר.
מאת: