תוכנת ניהול מרכזי ממוגרפיה תאפשר לך ליהנות ממגוון של יתרונות ולקבל כלים, שיעזרו לך לייעל ולשפר משמעותית את תהליך העבודה במכון. תוכנת ניהול מרכזי ממוגרפיה MEDSOFT PRO Mammo מספקת את התשובה הטובה ביותר לצרכי ניהול המכון, וכל זאת בהתאמה מלאה לנישה.

יתרונות התוכנה:

• קיצור תהליכי עבודה על ידי הזנת נתוני הבדיקה באופן מובנה ונוח יותר
• כיסוי מקצועי מלא על פי הנחיות משרד הבריאות ובאישורו
• שליחת מסמכי הבדיקה בצורה נוחה עבור הגורמים המפנים
• יכולת שליטה בתהליכי העבודה השונים במכון והפקת דוחות מתקדמים

התוכנה מציעה מגוון של כלים הכרחיים לניהול המכון:

  • שילוב טפסים מובנים המותאמים בצורה מושלמת לצורך ניהול מכון ממוגרפיה
  • יכולת מילוי טפסים ייעודיים באופן זורם ואינטואיטיבי
  • אפשרות למיזוג כל פרטי המטופל וממצאי הבדיקה למסמך PDF אחד
  • יכולת צירוף תמונות ומסמכים סרוקים ועריכתם

חבילת יישומים בסיסית:

תוספות אופציונאליות המשלימות את המערכת:

ניהול תוריםמערכת זימון וניהול תורים

מערכת ניהול מרכז ממוגרפיה מאפשרת לזמן ולקבוע תורים באופן פשוט, נוח ויעיל יותר. המערכת כוללת מספר כלים שונים, כמו אפשרות לביטול ועדכון סטטוס התור, אפשרות להדפסת התורים עבור הרופא ועוד.

תיק רפואי ממוחשבניהול תיק רפואי וארכיון רפואי ממוחשב

המערכת מציעה פתרון טכנולוגי נגיש ונוח, בתצורת תיק רפואי וארכיון רפואי ממוחשב. פרטיו של המטופל, הבדיקות שהוא עבר, המרשמים שקיבל וכל האבחנות הרלוונטיות לו, מתועדים בתיק רפואי באופן פשוט, נוח ובעיקר נגיש מאד לצוות המקצועי של המרכז.

טפסים ייעודיים במערכתטפסים ייעודיים מובנים במערכת

למערכת מבחר של טפסים ייעודיים, המשמשים לצורכי תיעוד תהליכי הבדיקות הממוגרפיות ולשם ייעול תהליכי העבודה וחיסכון בכוח אדם ובעלויות כספיות שונות.

דוחות ניהולייםדוחות ניהוליים וייעודיים

באמצעות המערכת ניתן להפיק דוחות שונים, הקשורים לתהליכי עבודתו והתנהלותו של המכון הממוגרפי ומספקים את המענה הנדרש לצוות המרכז. בלחיצת כפתור אחת, ניתן להפנות את המידע ואת התשובות אל גורמים שונים, בין אם לקופות החולים או למשרד הבריאות וכן לקבל תמונת מצב עדכנית, העוזרת בקביעת ההתנהלות העתידית אל מול המטופל.

תזכורות תוריםתזכורות תורים ועדכוני מידע (SMS)

מדובר בכלי יעיל במיוחד המאפשר לשלוח, באופן אוטומטי באמצעות הודעת SMS, תזכורת למטופל באשר לתור עתידי או בנוגע למידע רלוונטי לו. בדרך זו יכול המרכז הממוגרפי לחסוך בהוצאות כוח האדם ובהוצאות התקשורת. אין צורך בצוות של עובדים לביצוע שיחות תזכורת אלו, המערכת עושה זאת במקומכם ומאפשרת לכם להפנות את תשומת ליבכם לפעולות אחרות, חשובות לא פחות.

תוכנה מתקדמת לניהול טיפולי סרטן השד

מודול ניהול מרכזי ממוגרפיה הינו מודול מרכזי במערכת ניהול מרכזי דימות המהווה כלי יעיל ומתקדם הכולל מידע חשוב אודות גורמי הסיכון הקשורים לסרטן השד ובסיבות להיווצרותו. כמו כן הזנת המידע בקלות במהלך הבדיקה והאפשרות לבצע מעקב שוטף וניהול נכון של מרכז הממוגרפיה, הם חלק מהפתרונות המתקדמים המוצעים בתוכנה אשר מסייעים בהתנהלות חכמה יותר בכל הקשור לטיפולי סרטו השד. הצוות הרפואי יכול לנהל את הבדיקה, לדווח עליה ולשלוט בה לאורך כל התנהלותה ולסייע למטופל לעבור את התהליך באופן נוח יותר.

אם אתה מעוניין לשפר את התנהלותו של מרכז הממוגרפיה שלך, אם אתה מעוניין ליהנות מכלים מתקדמים ויעילים ואם אתה רוצה גם לחסוך בהוצאות הכספיות, אתה מוזמן לפנות אלינו לצורך תיאום פגישת ייעוץ והדגמה.
מאת: