מודול תוכנה מתקדם לתיעוד טיפולים אסתטיים, כלים מקצועיים ופתרונות תוכנה שונים המותאמים לתחום האסתטיקה.

מערכת ניהול מכוני אסתטיקה מציעה לך מגוון פתרונות, תחת מטריה אחת:

• שימוש בסדרות טיפול
• מעקב אחר יתרות כספים
• התראות לטיפול אחרון בסדרה
• מגוון כלים לשימור לקוחות קיימים ושיווק ללקוחות חדשים או פוטנציאליים

היתרונות הבולטים של תוכנת ניהול מרפאות אסתטיקה:

  •  שימוש בהצעות מחיר וניהול עסקאות
  • אפשרות להוספת תמונות,סריקות ומסמכים בפורמטים שונים
  • ניהול מעקב הכנסות והוצאות בצורה פשוטה וברורה
  • ניהול רווחים ועמידה ביעדים

חבילת יישומים בסיסית:

תוספות אופציונאליות המשלימות את המערכת:

ניהול תוריםמערכת זימון וניהול תורים

תוכנת ניהול מכוני אסתטיקה מציעה מנגנון שיבוץ תורים יעיל וקל לתפעול. בנוסף, היא מאפשרת ניהול יומנים,זימון וקביעת תורים ללקוחות המכון בהתאם לזמני העבודה של המטפלים או זמינותם של חדרי הטיפול, וכן ניהול רשימת ממתינים. השימוש בתוכנה מאפשר שיבוץ תורים באופן קל ונוח, גמישות רבה בקביעת לוחות הזמנים ומעקב שוטף אחר המתנהל במכון.

תיק רפואי ממוחשב

ניהול תיק רפואי ממוחשב

בעזרת התוכנה ניתן לנהל את תיקו הרפואי של הלקוח באופן ממוחשב, הכולל פרטים דמוגרפים,היסטוריה רפואית, היסטוריתטיפולים וסדרות טיפול.התיק רפואינשמר בארכיון מסודר המאפשר גישה נוחה ושליפה מהירה של הפרטים השונים, המופיעים בו.

טפסים ייעודיים במערכת

הפקת דוחות ניהוליים וייעודיים 

מערכת הניהול מכילה מגוון של דוחות, המספקים תמונה כוללת על פעילות המכון ומהווים כלי חשוב ומרכזי במסגרת ניהולו. באמצעות התוכנה ניתן להפיק דוחות תשלומים לרופאים וליועצים ותקבוליםעל טיפולים או הליכים שונים שבוצעו, דוחות סטטיסטיים על פרטי המטופל והטיפולים האסתטיים השונים שקיבל, דוחות הכנסות והוצאות,דוחות מנהלים,דוח פירוט טיפולים,חיובים מול מערכת גביה ועוד.

הצעות מחיר והזמנות

הצעות מחיר והזמנות

ניהול מכוני אסתטיקה דורש הפקת הצעות מחיר על בסיס יומיומי, בעזרתהשל תוכנת הניהולניתן לייצר הצעות מחיר, המותאמות לעבודה השוטפת במכון.דרך הצעת המחיר למטופל ניתן לשקלל הנחות בדרך מתקדמת וחכמה, על סמך מספר סגירות שבוצעו בפועל לאותו מטופל מאותו גורם מבטח,ובאופן זה משלימות את מחיר סגירת הניתוח באופן אוטומטי. ניהול ממוחשב של הצעות המחיר מונע טעויות אנוש בתמחור ומבטיח הצעות מחיר משתלמות למכון.

תזכורות תורים

תזכור תורים ועדכוני מידע (SMS)

התוכנה כוללת מערכת מתקדמת,העובדת בממשק מיוחד עם חברות יוניסל,אפקטופון-פלוס, השולחת תזכורות למטופלים באמצעות SMS אוטומטי לגבי מועד ופרטי התור, במקום להתקשר אליו באופן ישיר. המערכת מספקת, באמצעות שימוש ב–SMS, כלים חזקים לשיווק וחיזור אחר המטופלים באופן פשוט ונוח,ובדרך המייעלת את פעילות המכון ומגדילה את רווחיו באופן חד משמעי.

בתקופה שבה קיימת תחרות רבה בין מכוני האסתטיקה ובין המרכזים הרפואיים השונים, חשוב להפוך את המכון שלכם לרווחי ומשתלם על ידי ייעול תהליכי עבודה במכון, צמצום ההוצאות והגדלת מספר הלקוחות. באמצעות מערכת יעילה, מתקדמת ואיכותית, תוכל, מצד אחד, לחסוך בהוצאות המכון, ומצד שני, להגדיל את הרווחים הכספיים באופן משמעותי.
הייחודיות של תוכנת ניהול מרפאה למכונים אסתטיים היא בהתאמה המלאה לנישת האסתטיקה בשל הכלים הטכנולוגיים המתקדמים אשר נותנים מענה מקצועי לכל צרכיו של המכון ומהווים כלי שיווקי יעיל המחזיר את המטופלים לטיפול נוספים.

כדי שגם אתה תוכל ליהנות ממגוון הכלים של התוכנה וכדי שתוכל, במקביל, גם לחסוך בהוצאות השונות, פנה אלינו עוד היום לקבלת הדגמה והצעת מחיר.
מאת: