אם אתה רופא בתחום הפלסטיקה, בתחום האף אוזן גרון או אולי אתה פסיכולוג או פיזיותרפיסט, אתה וודאי גם נעזר לא מעט ביומן, המאפשר לך לנהל את עבודתך באופן יעיל ומקצועי.

מערכת יומן רופא שלנו –MEDSOFT  PRO מעמידה לרשותך מגוון רחב של כלים, שיעזרו לך לנהל את היומן נכון יותר, ובעיקר – חכם יותר!

מערכת ניהול יומן רופא  משלבת אפשרות לניהול ועדכון חגים, ניהול תורי מטופל, ומציעה פורמטים שונים להדפסה, בהתאם לבחירה. בעזרת המערכת ניתן להפיק דוחות, גרפים או סטטיסטיקות שונות, המספקים את כל המידע הנדרש לצורך ניהול המרפאה או המכון הרפואי.

 

שילוב בין כלים מקצועיים לפתרונות בהתאמה אישיתניהול יומן רופא

התוכנה מהווה חלק בלתי נפרד ממערכותיה השונות של המרפאה או המכון, ומספקת פתרונות מתקדמים לצורך זימון תורים, שיבוץ אוטומטי של סדרות טיפול וכתיבת הערות מנהל בצורה קלה ונוחה. המערכת מאפשרת לנהל זמנים והפסקות באופן מסודר, תוך שילובו של תיקו הרפואי הממוחשב של המטופל ושימוש במידע המופיע בו, כמו היסטוריה רפואית, פרטים אישיים, רגישויות שונות ועוד.

למערכת יתרונות רבים:

•    ניהול תצוגת יומנים ותפוסת חדרים באופן קל ונוח.
•    התראות על תורים עתידיים.
•    ניהול ומעקב אחר ביטולי תורים.
•    מערכת סימונים משוכללת ומגוונת לסטטוס התור.
•    ניהול כוח אדם לתור,ביקור וטיפול.
•    ניהול רשימת ממתינים בצורה קלה,עם אפשרות לשיבוץ עתידי מהיר ונוח.
•    הודעות קבועות ומשתנות לצוות זימון תורים.
•    ניהול פורמטים להדפסת רשימות תורים (לרופאים, לאחיות ועוד).

התוכנה מציעה מגוון הרשאות רחב ומקיף,המאפשר לנהל את כלל המשתמשים, הן ברמת הפקידה שקובעת את התור, פקידת הקבלה וההנהלה. למערכת יש אפשרות לניהול של עד 19 רמות הרשאה שונות ובאופן זה שליטה מלאה על פעילותיהם של המשתמשים השונים במערכת. מערכת ההרשאות מספקת כלי ניהולי ממדרגה ראשונה ומבטיחה שהמידע במרפאה יגיע אך ורק לידיים הנכונות. בנוסף,התוכנה מספקת ממשק לבדיקת זכאות מול "מכבי" ושאילתה דמוגרפית בצורה מאובטחת ונוחה, וכן גם התחשבנות חודשית מול קופות חולים וגורמים מבטחים בצורה פשוטה קלה ומהירה, באופן ייחודי לתוכנה זו.

פתרונות טכנולוגיים ברמה הגבוהה ביותר
ניתן להשתמש בתוכנה במסגרת תזכור תורים ועדכוני מידע על ידי שליחת SMS למטופלים, וללא הצורך בכוח אדם לביצוע המשימה. מערכת השליחה עובדת מול חברות תקשורת שונות ובכך עוזרת לחסוך בהוצאות הטלפונים ובשימוש בכוח אדם. אין צורך לבצע התקשרות אל המטופל. ההתקשרות עצמה נעשית יומיים לפני מועד התור, מבטיחה הגעה בשעות שנקבעו ומונעת טעויות מיותרות. לצד כל אלה, התוכנה כוללת גם מערכת ניהול תורים משוכללת, מערכת הפקת דוחות ואפשרויות מתקדמות להצגת מידע רפואי לצורכי משרד הבריאות והפצת תשובות ואבחונים באתר אינטרנט של המרפאה או המכון הרפואי. 

תוכנה זו מאפשרת להפיץ פענוחים ואבחונים רפואיים שונים לקופות חולים דרך כספות מאובטחות. בנוסף, במערכת ישנה אפשרות הפקה אוטומטית של פתק התור, המכיל את פרטי התור למטופל. 

לסיכום

מערכת מתקדמת זו של ניהול יומן מרפאה, מכון ורופא, משפרת באופן משמעותי את התנהלותו של המקום ועוזרת, כאמור, גם לחסוך בהוצאות. למערכת ישנם יתרונות רבים, עבור הרופא והצוות הטיפולי כולו, ובו זמנית, גם עבור הלקוחות עצמם, הנהנים משירות יעיל ומהיר יותר.

כדי שתוכל גם אתה ליהנות מיתרונות אלה וליישם את הכלים המתקדמים והמגוונים המוצעים על ידי התוכנה, פנה אלינו בהקדם כדי לתאם פגישת ייעוץ והדגמה.
מאת: